آرشیو موضوعی: یادداشت تعداد اخبار : 0
اعظم امینی

اگر امنیت نبود

یکی از نعمت‌های الهی امنیت است و ارزش این نعمت زمانی خوب درک می‌شود که از دست رفته باشد اما هستند افرادی که شکر گذار این نعمت‌اند و برای حفظ آن تلاش می‌کنند‌.
حسن کربلایی

زهی خیال باطل!

اتاق فکر مشترک بدخواهان داخلی و خارجی مردم ایران موضوع کهنه و منسوخ «ناامن‌سازی و ایجاد تنش و تشنج در دانشگاه و تحریک دانشجویی» را در دستور کار قرار دادند.
حسین شریعتمداری

در سر هزار فتنه نيرنگ‌هاي رنگي! (نکته)

حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در یادداشتی برخورد کشورهای غربی با اساتید دانشگاهی که انتقاد کوچکی از حاکمیت مطرح می کنند و از دانشگاه کنار گذاشته می شوند را عنوان کرد در حالی که غربگراهای ایران با غربی ها نظری متفاوت دارند.
عبدالرحیم انصاری/ کارشناس مسائل سیاسی

ناخواسته به انقلاب خیانت نکنیم

هرکه رئیسی را کوبید، هر که قالیباف را تخریب کرد؛ هر آنکه خواستار به توپ بستن مجلس شد، هر آنکه خواهان تضعیف دولت شد، تهمت زد، احساسات جریان انقلابی را به بازی گرفت، و دو دستگی ایجاد کرد، بدون آنکه وحدت جریان انقلاب را در نظر بگیرد، خواسته یا ناخواسته به انقلاب ضربه می‌زند.
فاطمه احمدی

آبگینه، شاهچراغ و یک غم مشترک

کمی خسته بودم و با خیالی راحت، دراز کشیده‌ام. مامان صدایم می‌زند «من و بابا می‌خوایم بریم دیّر، اگه میری حسینیه زودی آماده شو تا سر راه ببریمت».
یعقوب ربیعی؛

با یزیدیم یا حسین(ع)؟


علی محمدی؛

دولت با شورای رقابت چه کند؟

شورای رقابت با انگیزه تقویت بخش خصوصی، توسعه بازارهای کشور و رفع انحصار در اقتصاد و در جهت اجرای سیاست‌های كلی اصل 44 قانون اساسی تشکیل شده است. برخی از اعضای شورا از سوی سه قوه معرفی و منصوب می‌شوند و تعدادی نیز از بخش خصوص و متخصصین حضور دارند.
وحید رزم دیده

هنوز هم دیر نشده


عزیز غضنفری؛

رمزگشایی از سناریوی ربایش!

کافی است با یک نگاه کلان ترتیبات سیاسی و امنیتی منطقه و موقعیت جمهوری اسلامی ایران در آن، در نظر گرفته شود تا از یک‌سو روند اقتدار جمهوری اسلامی ایران در نظر آید و از دیگر سو رمز و راز برخی دست و پا زدن‌های رژیم صهیونیستی برای قوی نشان دادن خود در برابر قدرت جمهوری اسلامی ایران مشخص گردد.
علی محمدی؛

تاثیرFATFبر عضویت ایران شانگهای

برخی از رسانه ها، از جمله روزنامه شرق در مطلب امروز خود با کم اهمیت جلوه دادن عضویت ایران در سازمان شانگهای، تحلیل نمود که عضویت ایران در سازمان، منوط به پذیرش توصیه های fatf است.
برو به صفحه »

آخرین اخبار

ادامه خبرها »